Apie mus


Namai – tai šventovė. Saugumas. Jaukūs vakarai terasoje. Rytai, kai pažadina skrudinamos duonos ir kavos kvapas. Namai – erdvė, į kurią sugrįžę galime pagaliau būti savimi. Tiesiog būti. Su mintimis, ramybe, brangiausiais žmonėmis ir augintiniu, tingiai išsidrėbusiu virtuvės tarpduryje.
Baldai yra tik mažytė dalelė stebuklų, kurie užpildo namus. Kurie namus paverčia Namais. Visada maniau, kad sofa yra vienas svarbiausių svetainės atributų. Ant sofos susėda šeima, kai namuose paskelbiama vakaro filmo peržiūra. Geriausias sofos vietas būtinai užsiima draugai, kai grįžti iš varginančių kelionių ir nori pasidalinti įspūdžiais. Tarpelis po sofa, tai ta vieta, kur visada pametu skaitomą knygą.Kuomet atėjo laikas renovuoti svetainę, teko ieškoti ir naujos sofos. Istoriją, pasakojančią šio baldo paieškas, puikiai prisimenu. Nuo to viskas ir prasidėjo. Paradoksalu, tačiau tai, kuo šiandien didžiuojuosi ir džiaugiuosi, išaugo iš nesėkmės.

Skaityti daugiauNorėjau subtilaus, tačiau išraiškingo baldo. Maniau, kad tokį įsigyti galėsiu atėjęs į bet kurią baldų parduotuvę. Tačiau klydau. Mano aplankytose parduotuvėse nedžiugino ne tik kainų ir stiliaus santykis. Už padorią sumą buvo galima įsigyti nebent 80-tųjų stiliaus baldų, o tos sofos, į kurias atkreipdavau dėmesį, gąsdindavo skaičiais etiketėje. Tokios paieškos išvargino. Nusivylęs grįžau namo ir nutariau išsigelbėjimo ieškoti internete. Deja, e-parduotuvėse baldai kartojosi. Kai kurios iš jų net nesivargino pateikti geros kokybės nuotraukų ar išsamesnės informacijos apie produktus.

Supratau, kad atsidūriau padėtyje, kur vargiai galima surasti išeitį. Sekančią dieną gįžau į vieną iš aplankytų parduotuvių. Iš pateiktų mažų odos ir audinio pavyzdėlių išsirinkau tinkantį derinį. Taip užsisakiau sofą, už kurią teko sumokėti gerokai daugiau, nei buvau suplanavęs. Buvau net pasirengęs du mėnesius laukti jos pristatymo. Ir ką Jūs manote? Pristatymas vėlavo tris savaites, o sofos išvaizda ir spalva nė iš tolo neprilygo tam, ką įsivaizdavau.

Tuomet susimąsčiau, nejaugi nėra paprastesnio būdo įsigyti puikiai atrodančių baldų? Taip ir užgimė idėja įkurti FURNIFABS. Norėjau sukurti tinklapį, kuriame ne tik būtų prekiaujama unikalaus dizaino baldais, tačiau nebūtų pamirštamas ir klientas.

Po keleto metų trukusių tiekėjų paieškų, varginančių derybų, idėjų gryninimo ir prekybos strategijos planavimo, 2015 metais pasaulį išvydo e-perduotuvė FURNIFABS.LT, vedama aiškiai suformuluotos misijos: siūlyti originalaus dizaino produktus, įkandamas kainas ir išskirtinį dėmesį klientų poreikiams.

--- FURNIFABS įkūrėjas Aurimas Nenorta ---Išskirtinumas

Būdamas baldų prekybos startuoliu, FURNIFABS susidūrė su svarbiu iššūkiu – leisti klientams jaustis saugiai ir patikimai perkant tokį svarbų ir, dažniausiai, brangų pirkinį internetu. Iššūkiui įveikti buvo imtasi unikalių priemonių įgyvendinimo, kurios jau dabar teikia naudą mūsų pirkėjams.KODĖL FURNIFABS – GERIAUSIAS JŪSŲ PASIRINKIMAS

 


Vertybės

Tai, kas svarbiausia. Įmonei augant, tampa ypač svarbu aiškiai apibrėžti pamatines vertybes, kurios padeda vystyti organizacinę kultūrą, prekės ženklą ir verslo strategiją.

5 KOMPANIJOS VERTYBĖS, KURIOMIS VADOVAUJAMĖS  

Atsakomybė

Tikime, kad kiekviena įmonė turi būti socialiai atsakinga. Džiaugiamės galėdami pranešti, kad skirsime 10 eurų nuo kiekvieno FURNIFABS.lt užsakymo onkohematologinių ligonių bendrijai „Kraujas“
FURNIFABS PARAMA SERGANTIEMS KRAUJO LIGOMIS


Bendradarbiavimas

Kuomet supa patikimi partneriai, tikslą pasieki galima lengviau ir žymiai sparčiau. Todėl kviečiame visus interjero, nekilnojamojo turto, viešbučių ir maitinimo įstaigų profesionalus suvienyti jėgas ir bendradarbiauti.
 TAPKIME PARTNERIAIS   

Karjera

FURNIFABS durys visuomet atviros jauniems, ambicingiems ir motyvuotiems komandos nariams, kurie vadovaujasi panašiomis vertybėmis, nebijo iššūkių ir siekia nuolat tobulėti.
PRISIJUNKITE PRIE FURNIFABS KOMANDOS

Kontaktai

FURNIFABS durys visuomet atviros jauniems, ambicingiems ir motyvuotiems komandos nariams, kurie vadovaujasi panašiomis vertybėmis, nebijo iššūkių ir siekia nuolat tobulėti.

 SUSISIEKITE SU MUMIS   Notice: Undefined index: productshop in /home/furnifab/domains/furnifabs.lt/public_html/cache/smarty/compile/be/48/a2/be48a2782df1bf375f3acdb31506aae3977bbd6a.file.footer.tpl.php on line 118

Notice: Trying to get property of non-object in /home/furnifab/domains/furnifabs.lt/public_html/cache/smarty/compile/be/48/a2/be48a2782df1bf375f3acdb31506aae3977bbd6a.file.footer.tpl.php on line 118