Išskirtinumas


Mes esame komanda, beatodairiškai siekianti pateikti savo klientams geriausius originalių baldų pasiūlymus. Manome, kad prabangūs interjero centrai ir žinomi prekių ženklai kelis kartus išpučia savo prekių kainas dėl didelių išlaidų, kurias šie turi sumokėti tarpininams, agentams, patalpų nuomotojams ir kt.. Siekiame, kad mūsų klientai išvengtų šių nereikalingų mokesčių, todėl metėme sau iššukį - Siūlyti išskirtinio dizaino baldus už priimtiną kainą ir nepamirštamą pirkimo patirtį, kurios esate nusipelnę. Štai ką mes darome kitaip:

 Asortimentas

Baltijos šalyse išskirtinėmis teisėmis atstovaujame gamintojus, kuriuos kruopščiai atrinkome. Tai reiškia, kad FURNIFABS Jums suteikia galimybę įsigyti baldų, kurių nerasite niekur kitur šalyje.

Prekės tiesiai iš gamintojo

Jokių parduotuvių miesto centre ar tarpininkams už prekes mokamų komisinių. Kas dvi savaites sugrupuojame visus užsakymus ir perduodame juos tiesiai gamintojams. Taip mes taupome kaštus, o tai leidžia net iki 50% sutaupyti ir mūsų pirkėjams.


Detali baldų apžiūra

Mes puikiai suprantame, kad renkantis naujus baldus  svarbi kiekviena detalė. Tad specialiai Jums suteikiame galimybę apžiūrėti prekę 360 laipsnių kampu. Pirkite užtikrintai! 


Susikurkite baldą patys

 

Būkime atviri – išsirinkti baldų spalvą iš mažų pavyzdėlių parduotuvėse yra daugiau nei sudėtinga, o realybė dažnai prasilenkia su lūkesčiais. FURNIFABS leidžia apžiūrėti, kaip iš tiesų atrodys baldas su jūsų pasirinktu spalvų deriniu. Niekada nepirkite to, ko negalite pamatyti – vaizduotė gali būti apgaulinga!
Gobeleno pavyzdžiai tiesiai į Jūsų namus

Ar norėtumėte pamatyti ir pajusti savo išsirinktų audinių tekstūrą? Tai visiškai paprasta. Užsisakykite audinių pavyzdžius, o mes pristatysime juos tiesiai Jums į namus. Taupykite savo brangų laiką!Notice: Undefined index: productshop in /home/furnifab/domains/furnifabs.lt/public_html/cache/smarty/compile/be/48/a2/be48a2782df1bf375f3acdb31506aae3977bbd6a.file.footer.tpl.php on line 118

Notice: Trying to get property of non-object in /home/furnifab/domains/furnifabs.lt/public_html/cache/smarty/compile/be/48/a2/be48a2782df1bf375f3acdb31506aae3977bbd6a.file.footer.tpl.php on line 118